Kolejka 5 wtorek, 17 październik 2023 godz. 21:15

Cool Team, po pierwszych czterech spotkaniach ma na koncie wygraną, remis i dwie porażki. Wszystko zależało od tego, jak zbierze się ta drużyna. W tej kolejce, przyszło im się zmierzyć z Marsylią. Goście mają wprost proporcjonalny rekord, 2-1-1. Początek meczu należał do gości, którzy już w 3 min objęli prowadzenie, po bramce Michała Wójcickiego. Minutę później, Kasjan Kuropatwa po indywidualnej akcji, doprowadził do wyrównania. W następnych minutach Marsylia dała ostrą lekcje futbolu, strzelając aż siedem bramek. Wynik do przerwy brzmiał 1:8. Po zmianie stron, gospodarze wciąż tracili bramkę za bramką. Zespół prowadzony przez Andrzeja Krawczyka był niestety gorszy w każdej formacji. Co prawda, udało im się strzelić pod koniec dwie bramki, ale przy ostatecznym wyniku 3:17, nie ma to większego znaczenia. Zwycięstwo to, pozwoliło im awansować na 3 pozycję w 5 Ligi Biznes. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.