Kolejka 5 wtorek, 17 październik 2023 godz. 20:30

O godzinie 20:30 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Kosmasy, a La Masia. W to starcie obie drużyny weszły ze sporym dystansem co do siebie. Każdy bał się odkryć, żeby szybko nie stracić głupiej bramki. W 12 minucie wynik spotkania otworzył gol autorstwa Alexeya Zubkovskiego z drużyny gości, który mocno uderzył piłkę na bramkę przeciwników obok słupka.W 17 minucie wynik meczu wyrównał gol Filipa Dawydzika, który precyzyjnie posłał futbolówkę przy bramkarzu przeciwników.Następnie nastąpiła wymiana ciosów po bramce między ekipami i w 25 minucie goście dołożyli aż dwa szybkie trafienia i do przerwy wynik był 4:2 dla nich. W drugiej odsłonie meczu to goście nadal podtrzymywali dobre tempo gry, szybko i dokładnie grając w ofensywie kreowali sobie masę groźnych sytuacji.W tej połowie zdobyli oni aż trzy trafienia, nie tracąc jednocześnie żadnego. Autorem dwóch goli był Vladislav Andreicik.Mimo iż gospodarze starali się odrobić stratę to końcowo goście wygrali wynikiem 7:2.