Kolejka 4 wtorek, 10 październik 2023 godz. 21:15

W drugim z wtorkowych meczów doszło do pojedynku miedzy zespołami Tornado UA oraz Cool Team. Już od pierwszych minut było wiadomo, kto w tym spotkaniu będzie kontrolował grę. W 2 minucie gospodarze wygrywali już 2:0 dzięki trafieniom Levenetsa i Alekseieva. Mimo że drużyna Andrzeja Krawczyka próbowała i starała się złapać przynajmniej kontakt to Tornado nie pozwalało im na zbyt dużo i na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku 4:0. W drugiej części gry gra wyglądała dość podobnie jak i w przypadku pierwszej dalej gospodarze było stroną przeważającą w tym spotkaniu, a Cool Team mógł liczyć jedynie na poszczególne sytuację. Ostatecznie piłkarze Tornada rozgromili swoich rywali aż 8:1, a wartym wyróżnienia w tym spotkaniu piłkarzem naszym zdaniem jest Mykola Levenets.