Kolejka 3 wtorek, 03 październik 2023 godz. 20:30

We wtorkowy wieczór na 5 szczeblu ligi biznes zmierzyły się ze sobą ekipy Ikea i Tornado UA. Do ataku szybko przeszła ekipa w białych trykotach i już w 2 minucie wynik otworzył Stepan Salomoniuk. W następnych minutach dalej to ekipa tornado miała więcej do powiedzenia i tworzyła sobie lepsze okazje co poskutkowało golem tuż przed przerwą w 20 minucie autorstwa Wołodymyra Alekseieva. Chwile po zmianie stron ponownie to ekipa białych koszul trafiła do siatki, a konkretniej StepanBialkovskyi i było już 0:3. W 30 minucie nadzieje zespołowy ikei dał jeszcze Wojciech Jerlecki, ale ekipa białych koszul ich tej nadziei pozbawiła, strzelając w 4 minuty 3 gole autorstwa Salomoniuka, Pavlo Chervonohrodskyiego i Wołodymyra Boichuka. W końcówce spotkania białe koszule jeszcze 2 razy trafiały do siatki za sprawą Chervonohrodskyiego i mecz zakończył się rezultatem 1:8 a więc to ekipa Tornado UA dopisała sobie 3 punkty do ligowej tabeli, w której plasują się na pozycji lidera po 3 kolejkach.