Kolejka 3 wtorek, 03 październik 2023 godz. 21:15

O godzinie 21:15 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Kosmasy, a Cool Team. Już w 2 minucie wynik spotkania otworzył gol Artura Ziaka, który mocno uderzył futbolówkę, tak że bramkarz drużyny gospodarzy nie miał przy jego strzale żadnych szans.Po 5 minutach jego drużyna zdobyła kolejną bramkę po pięknej akcji pod polem karnym Kosmasów. Autorem strzału był Kasjan Kuropatwa, który bardzo mądrze zachował się w polu karnym drużyny przeciwnej.W 9 minucie gospodarze przebudzili się i po trafieniu Jakuba Milewskiego tracili już tylko jedną bramkę do gości.Pod koniec pierwszej połowy na ich szczęście udało im się wyrównać wynik po golu autorstwa Michała Bylicy. W drugiej odsłonie widowiska oba zespoły walczyły zacięcie o dominację na boisku. Widoczna była walka o piłkę w środku boiska. W 35 minucie w końcu gola dla gości zdobył Paweł Urbaniak, który precyzyjnie umieścił futbolówkę obok bramkarza przeciwników.Jednak po chwili gospodarze znów doprowadzili do remisu po kapitalnym uderzeniu Wojtka Kalinowskiego, który w mądry sposób uderzył piłkę do bramki gości. Końcowo spotkanie zakończyło się remisem 3:3.