Kolejka 3 wtorek, 03 październik 2023 godz. 20:30

O godzinie 20:30 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Pure Play, a Marsylia. Na początku tego starcia obie drużyny dażyły siebie sporym szacunkiem i nikt nie był wstanie zagrozić drugim groźną akcją, bądź bramką. Dopiero w 15 minucie wynik widowiska otworzył kapitalny gol autorstwa Macieja Zaborowskiego, który mocno i precyzyjnie umieścił piłkę w siatce bramki gospodarzy. W przeciągu kolejnych pięciu minut wynik był już 4:0 dla ekipy gości, z czego dodatkowe dwa gole były znów autorstwa Zaborowskiego, który tym samym zdobył hat-tricka.Do końca pierwszej połowy Marsylia wygrywała 4:0.W drugiej odsłonie drużyna gości kontyuunowała swoją bardzo dobrze przemyślaną grę w ataku i zdobywali kolejne gole. W 28 minucie pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił Jakub Kowalczyk, który mocno uderzył piłkę obok słupka.W kolejnych minutach dwoma trafieniami dla gości popisał się dobrze dysponowany tego wieczora Michał Traczyk. Mimo iż zawodnicy Marsylii stracili jeszcze jedną bramkę, to końcowo wygrali to spotkanie wynikiem 7:2.Taki rezultat umocnił ich pozycję w ligowej tabeli.