Kolejka 2 wtorek, 26 wrzesień 2023 godz. 21:15

W pierwszej połowie meczu pomiędzy Tornado UA a Kosmasy gospodarze szybko zaczęli zdobywać bramki. W 8. minucie na listę strzelców wpisał się Shevchuk, który odebrał piłkę przeciwnikowi i pewnym strzałem umieścił ją w siatce. Cztery minuty później, w 12. minucie, Shevchuk zdobył kolejną bramkę po doskonałym podaniu swojego partnera z drużyny. Po przerwie, Tornado UA nie zwalniało tempa i szybko powiększyło swoje prowadzenie. W 38. minucie na listę strzelców wpisał się Tsolkovskiy, który po pięknej asyście swojego kolegi z drużyny zdecydowanie pokonał bramkarza Kosmasów. Na dwie minuty przed końcem meczu Tsolkovskiy popisał się kolejnym trafieniem, tym razem po samodzielnej akcji. MVP meczu został wybrany Shevchuk, który swoją świetną grą przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu. Tornado UA zdominowało cały mecz i zasłużenie wygrało 7:2. Warto również zaznaczyć, że cały zespół Tornado UA zagrał bardzo dobrze. Wszyscy zawodnicy grali z determinacją i zaangażowaniem, co przyczyniło się do zwycięstwa drużyny. Świetnie funkcjonująca obrona uniemożliwiała przeciwnikom zdobycie goli, a pomocnicy i napastnicy wykorzystywali każdą okazję do strzelenia bramek. Dominacja gospodarzy była widoczna na boisku przez cały mecz.