Kolejka 1 poniedziałek, 18 wrzesień 2023 godz. 19:45

W poniedziałkowy wieczór doszło do pojedynku między zespołami Aplikacje Krytyczne oraz Marsylia. Spotkanie lepiej zaczęli goście, którzy już po minucie wyszli na prowadzenie. Gospodarzy nie załamał ten gol i za wszelką cenę próbowali odwrócić losy spotkania na ich korzyść, lecz lepiej z piłką przy nodze radzili sobie piłkarze Marsylii. Na kolejne trafienie czekaliśmy aż do 27 minuty spotkania, kiedy to bramkę wyrównującą zdobył Bartosz Maciołek. Nie minęła nawet minuta, a już mieliśmy 2:1, Maciołek miał już na swoim koncie dublet. W 31 minucie gospodarze wyszli na dwu-bramkowe prowadzenie dzięki trafieniu Tomasza Świdra. Po tej bramce zaczęło się niesamowite 8 minut dla piłkarzy Marsylii, którzy w fantastycznym stylu w samej końcówce z 3:1 odwrócili losy spotkania na 3:4. Wielką zasługą całego zespołu, który nie poddał się i walczył do samego końca.