Kolejka 7 wtorek, 31 październik 2023 godz. 21:15

W ostatnim wtorkowym meczu 4.Ligi Biznesu w szranki stanęły drużyny Żabki Polska oraz Przepiórek Włochy. Na papierze faworytem wydawali się nominalni gospodarze, którzy walczyli o najniższy stopień podium. Tymczasem goście próbowali wydostać się za strefy spadkowej. Od początku mecz mógł się podobać. Szybkie tempo, duża intensywność i dość szybkie gole, po jednym z obu stron. Od 5 minuty był remis 1:1 i mimo, że to gracze w zielonych trykotach mieli zdecydowanie więcej z gry, to bardzo długo nie mogli pokonać kapitalnie broniącego dostępu do bramki gości, Łukasza Kuleszę. Po zmianie stron obejrzeliśmy niemal kopie początku meczu, gdy obie ekipy zadały po jednym ciosie. Kolejność też się zgadzała, z tym że chwile potem to Żabka poszła złapała wiatr w żagle, a dokładnie Rafała Barzyc, który dołożył dwa szybkie gole, kompletując de facto hattricka i dając przy okazji swojej drużynie dwie bramki przewagi. Ostatnie siedem minut to naprzemienne ataki i dobra postawa obu bramkarzy. W 40 minucie Przepiórki złapały kontakt, ale na więcej zabrakło już czasu. Ostatecznie Żabka Polska zwyciężyła 4:3 i zameldowała się na najniższym stopniu podium.