Kolejka 8 poniedziałek, 13 listopad 2023 godz. 19:45

O godzinie 19:45 w poniedziałek doszło do pojedynku między zespołami Cezar oraz Team Ivulin Tut. Lepiej w mecz weszli piłkarze gości, którzy byli ewidentnymi faworytami tego spotkania. W 15 minucie piłkarze z Białorusi wygrywali już 0:3 i nie dawali swoim rywalom pola do popisu. Odpowiedź gospodarzy na te bramki przyszła w minucie 19, kiedy to Artur Czajkowski zdobył bramkę na 1:4. Na jeszcze bliżej piłkarze Cezara przybliżyli się w 31 minucie, czyli na 9 minut przed końcem meczu. Widać było że ta bramka mocno zmotywowała ich do przyciśnięcia swoich rywali w końcówce, lecz chęci nie poszły w parze z sytuacjami boiskowymi, a do gry wszedł niezawodny Maćviej Pikuła, który w 35 i 36 minucie tego meczu wyprowadził swój zespół na prowadzenie 2:6 tym samym zamknął to spotkanie, a piłkarze Ivulinu już za tydzień zagrają z El Barrio o tytuł mistrzowski.