Kolejka 6 poniedziałek, 23 październik 2023 godz. 19:00

W poniedziałkowy wieczór na boiskach przy Obronców Tobruku odbył się niezwykle ekscytujący mecz pomiędzy drużynami Torpedo i El Barrio FC. Od samego początku zapowiadało się na zacięte starcie, a obie drużyny rozpoczęły mecz z ogromnym zaangażowaniem, prezentując mnóstwo udanych akcji zarówno w ataku, jak i w obronie. Pierwszą bramkę zdobył Roman Zielinskyi z drużyny Torpedo w 9 minucie, dając swojej drużynie prowadzenie. Jednak już w 14 minucie goście odpowiedzieli kapitalnym strzałem kapitana Saula Greena. Kilka chwil później to właśnie Saul ponownie trafił do bramki, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie, ustalając wynik do przerwy 1:2. Druga połowa meczu również przyniosła wiele emocji i doskonałej gry w środku pola. W 34 minucie znakomicie dysponowany tego dnia kapitan Barrio zdobył swoją trzecią bramkę, dając swojej drużynie dwubramkową przewagę. Chociaż gospodarze odpowiedzieli błyskawicznie, gdy Maksym Marchenko wykorzystał podanie od Viachesleva Hladysheva i zdobył bramkę w 36 minucie, nie udało im się dogonić rywali na chociaż remis. Mecz zakończył się wynikiem 2:3 na korzyść drużyny El Barrio FC, co zapewniło im cenne zwycięstwo w tym spotkaniu. Obie drużyny zasłużyły na uznanie za intensywną i pasjonującą grę na boisku.