Kolejka 5 wtorek, 17 październik 2023 godz. 20:30

W jednym z pierwszych wtorkowych meczów doszło do pojedynku między zespołami Zimmer Biomet, a Team Ivulin TUT. Od początku tego spotkania lepiej z piłką przy nodze radzili sobie piłkarze w białych strojach i to oni raz po raz próbowali zaskoczyć bramkarz gospodarzy. Ta sztuka udała się w 11 minucie, kiedy to Maćviej Pikuła znalazł drogę do siatki. Więcej w pierwszej części gry nie oglądaliśmy, lecz druga przyniosła nam wiele sytuacji oraz dużo bramek. Dzięki trafieniu Melnikau goście w 27 minucie odskoczyli już na dwie bramki, a chwile później dzięki trafieniu numer dwa Pikuły na trzy trafienia. Gospodarze zdołali w tym meczu zdobyć jedynie bramkę honorową dzięki Pablo Palmero, lecz to piłkarze Ivulinu zdołali zdobyć sześć bramek i wygrać ten mecz wynikiem aż 1:6.