Kolejka 4 wtorek, 10 październik 2023 godz. 20:30

O godzinie 20:30 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Torpedo, a Team Ivulin TUT. Już w 2 minucie tego starcia wynik otworzył kapitalny strzał autorstwa Yahora Shyka, który precyzjnie umieścił piłkę w siatce.Po ponad 10 minutach walki o piłkę, która toczyła się głównie w środku boiska udało się gościom podwyższyć wynik po silnym uderzeniu Macieja Pikuły gdzie bramkarz przeciwników był postawiony bez szans na jakąkolwiek interwencję. W kolejnych minutach to zespół prowadzący utrzymywał przewagę na boisku w grze ofensywnej jak i defensywnej.Do końca pierwszej połowy wynik był 2:0 dla Team Ivulin TUT. W drugiej odsłonie w 21 minucie to właśnie oni dołożyli kolejnego golapo strzale Artsioma Bastuna i świetnej asyście Pikuły, który dobrze wypatrzył swojego kolegę drużyny we właściwym miejscu na boisku. Mimo iż gospodarze w kolejnej fazie meczu starali się odrobić straty do swoich przeciwników, to końcowo nie udało im się zdobyć ani jednej bramki. Ostatecznie goście wygrali to spotkanie wynikiem 3:0.