Kolejka 3 wtorek, 03 październik 2023 godz. 21:15

We wtorek w ramach 3 kolejki mecz ze sobą rozgrywały drużyny Żabka Polska i Cezar. Od początku lekką przewagę miała ekipa w zielonych stronach, i to ona inicjowała ataki, które w 11 minucie przyniosły skutek i do siatki trafił Dawid Świetlik, a minutę później podwyższył Albert Krukowski. Ekipa w czerwonych trykotach nie dała za wygraną i jeszcze w 12 minucie złapali kontakt po golu Macieja Firmantego, a minutę później był już remis, a do siatki tym razem trafił Daniel Żak. Do końca polowy nie padł już żaden gol i do przerwy mieliśmy remis. Po zmianie stron znowu drużyna w zielonych strojach prezentowała się lepiej, lecz brakowało im skuteczności. W końcu ekipa żabki przełamała niemoc strzelecka w 2 połowie i do siatki trafił Rafał Barzyc asystował mu Wojtek Białek, a minutę później podwyższył Białek. Po golu na 4:2 ekipa żabki poszła za ciosem, a ich oponenci siedli fizycznie, przez co zieloni mieli duże pole manewru. Finalnie mecz skończył się 6:2 a dla zielonych koszul trafiał Barzyc i Krukowski. 2 oczka powędrowały więc do ekipa Żabki Polska, która plasuje się na 5 miejscu.