Kolejka 3 wtorek, 03 październik 2023 godz. 20:30

Wtorkowe zmagania rozpoczęliśmy starciem Team Ivulin TUT vs Finansova. Zarówno gospodarze, jak i goście mają na koncie zwycięstwo i porażkę. Początek meczu należał do gospodarzy, którzy po 10 min, prowadzili już 2:0, po bramkach Leonida Smolskiego i Macvieja Pikuły. To podrażniło ambitnych graczy Finansovej, którzy zaczęli naciskać na oponentów. To dało efekt w 18 min. Wtedy Łukasz Jarosz wykończył podanie od Łukasza Rysza. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1. Po zmianie stron, Rysz dwukrotnie trafił do bramki rywali, dając prowadzenie Finansovej. W 34 min, Rysz skompletował hattricka, dając swojej drużynie bezpieczną przewagę. Dwie minuty później, Aleksandr Ivulin dał kontakt swojemu Teamowi. To jednak dużo nie dało, bo przez odkrycie się, Piotr Kosik uderzył z własnej połowy, wykorzystując nieobecność bramkarza na posterunku. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:5, dzięki czemu Finansova wróciła na zwycięskie tory. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.