Kolejka 2 wtorek, 26 wrzesień 2023 godz. 21:15

O godzinie 21:15 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Żabka Polska, a Torpedo. Już w 5 minucie wynik meczu otworzył genialny strzał autorstwa Rafała Barzyca, który po dobrej asyście Mateusza Błaszkiewicza precyzyjnie umieścił piłkę w siatce rywali.W 8 minucie goście szybko odpowiedzieli bramką po dobrze rozegranej akcji w polu karnym przeciwników po pięknym uderzeniu autorstwa Oleksandra Tovchyha.Pomimo kilku sytuacji po obu stronach i paru niedokładnych strzałach wynik do przerwy był remisowy 1:1.W drugiej odsłonie tego widowiska goście narzucili wysokie tempo gry i już w 23 minucie zdobyli bramkę po pięknym uderzeniu Ilii Shemanuieva. Po ponad 10 minutach walki o piłkę głównie w środku pola, gościom udało się zdobyć kolejną bramkę po golu Kyrylo Kuda.W ostatniej minucie meczu Maksym Marchenko zdobył czwartą bramkę dla Torpedo, które końcowo wygrało wynikiem 4:1.