Kolejka 2 środa, 27 wrzesień 2023 godz. 19:00

O godzinie 19:00 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Przepiórki Włochy, a Cezar. Już w 1 minucie tego starcia wynik otworzył genialny strzał autorstwa Daniela Żaka, który bardzo precyzyjnie umieścił futbolówkę, tak że bramkarza drużyny przeciwnej był w tej sytuacji bez szans. W kolejnych fazach meczu widoczna była walka o piłkę w każdym sektorze boiska. Mimo iż obie drużyny starały się zdobyć bramkę, to jednak nikomu nie udawało się to albo z braku dokładności, albo z dobrze dysponowanej obrony przeciwnika. Do przerwy goście prowadzili jedną bramką. W drugiej odsłonie po raz kolejny świetnie weszli goście, którzy po bramce Artura Czajkowskiego prowadzili w 22 minucie już dwoma golami. W 23 minucie szybko odpowiedzieli gospodarze, którzy zdobyli bramkę kontaktową po uderzeniu Damiana Karczmarczyka. W kolejnych fazach meczu rosła jednak przewaga gości, którzy w 30 minucie zdobyli trzecią bramkę po golu Grzegorza Końskiego , zaś w 37 minucie autorem kolejnego punktu był Cezary Koper. Ostatecznie goście wygrali wynikiem 4:1.