Kolejka 1 wtorek, 19 wrzesień 2023 godz. 21:15

We wtorek mieliśmy okazję zobaczyć spotkanie w ramach 4 ligi szóstek pomiędzy drużyną Zimmer Biomet a Przepiórkami Włochy. Spotkanie odbyło się na Obrońców Tobruku 11, a zakończyło się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Od początku meczu obydwie drużyny starały się grać ofensywnie i strzelać bramki. Już w 11 minucie gospodarze otworzyli wynik po strzale Gutiereza, który wykorzystał doskonałe podanie od jednego z kolegów z drużyny. Jednak Przepiórki Włochy szybko odpowiedziały, a już w 15 minucie Damian Kaczmarczyk wyrównał stan meczu po składnej akcji. Od tego momentu mecz był bardzo dynamiczny i zacięty. Obydwie drużyny miały szanse na zdobycie kolejnej bramki, ale to gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie w 37 minucie po strzale Vasqueza. Przepiórki Włochy próbowały jeszcze wyrównać wynik pod koniec meczu, ale nie udało im się zdobyć gola.