Kolejka 1 poniedziałek, 18 wrzesień 2023 godz. 19:00

W poniedziałkowy wieczór doszło do starcia pomiędzy zespołami Żabka Polska oraz Team Ivulin Tut. W spotkanie lepiej weszli goście, którzy strzelając bramkę w 9 minucie meczu dzięki Zmicerowi Jarmolence wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Gospodarze odpowiedzieli niespełna dwie minuty później, kiedy świetnie z rzutu wolnego przymierzył Rafał Barzyc. W pierwszej odsłonie obserwowaliśmy naprawdę wyrównany pojedynek, a więc byliśmy pewni że druga połowa przyniesie jeszcze większe emocje i tak też się stało. Po wielu minutach wyrównanej gry to gospodarze pierwszy raz w tym meczu dzięki kolejnej fantastycznej bramce Barzyca wyszli na prowadzenie, dwie minuty później dzięki temu samemu piłkarzowi dla którego był to już trzeci gol w tym spotkaniu zdobyli bramkę na 3:1. Goście nie poddawali się i w samej końcówce złapali kontakt i na minutę przed końcem mieliśmy wynik 3:2, ale chwilę potem świetnie z kontry zagrali piłkarze Żabki i ostatecznie to oni wygrali ten mecz dwoma trafieniami.