Kolejka 1 wtorek, 19 wrzesień 2023 godz. 20:30

W meczu pomiędzy drużynami Torpedo oraz Explo Team w ramach 4 ligi biznes goście pokazali swoją przewagę, wygrywając wysoko 9:1. Już w pierwszej połowie meczu, gracze Explo Team zdobyli pięć bramek, z czego dwie strzelił Milewski, zaś pozostałe otworzyli RógJeczeń oraz Chluchnik. Drużyna Torpedo miała trudności z przełamaniem defensywy przeciwnika i jedyną bramkę udało im się zdobyć w 29 minucie meczu, kiedy to Tovchyha wykorzystał sytuację po dośrodkowaniu z boku boiska. Drużyna gości grała bardzo konsekwentnie i nawet przy wysokim prowadzeniu nie dała dojść do głosu swoim rywalom, którzy mimo walki nie potrafili przedrzeć się pod bramkę przeciwników. Drużyna Explo pokazała, że jest ewidentnym faworytem do triumfu w tej lidze i konsekwentnie będą dążyć po złoto. Mvp tego spotkania padło łupem Kamila Jeczenia, który ustrzelił dublet i skompletował hat-trick asyst.