Kolejka 7 środa, 08 listopad 2023 godz. 19:45

O 19:45 w środowy wieczór na boisku „B” toczyło się starcie pomiędzy Trójkątem Bródnowskim i Alea lacta Est. Spotkanie rozpoczęliśmy z wysokiego „C”, bo już w 2 minucie Krzysztof Dąbrowski wysoko odebrał piłkę i uderzył mocno pod poprzeczkę dając gospodarzom prowadzenie. Kilka chwil później sędzia podyktował jedenastkę dla przyjezdnych za wślizg w polu karnym. Bramkarz jednak okazał się git w starciu z zawodnikiem w białym trykocie i nadal mieliśmy 1:0. W 9 minucie gospodarze wyszli z szybkim kontratakiem, który pewnie wykończył Eryk Murzyński i na tablicy wyników mieliśmy 2:0. Do przerwy wynik się już nie zmienił i gospodarze prowadzili 2:0. Druga odsłona należała do gospodarzy. Bramka na 3:0 z 24 Minty odebrała chęci przyjezdnym, czego skutkiem było trafienie na 4:0 w 32 minucie. Od tego momentu ekipy wyczekiwały już zakończenia spotkania. W końcówce honorowe trafienie z rzutu karnego zdobył bramkarz gosci i mecz zakończył się 4:1.