Kolejka 7 wtorek, 07 listopad 2023 godz. 21:15

Ostatnim wtorkowym pojedynkiem był mecz w ramach 3 ligi biznes, gdzie walkę o trzy punkty podejmowały zespoły Reytan vs Dental Doctor. Wynik spotkania błyskawicznie otworzyli Gospodarze, którzy już 3 minucie spotkania objęli prowadzenie po trafieniu Krystiana Vida. Po tym trafieniu byliśmy świadkami naprzemiennych ataków, lecz przez dłuży czas piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki. Drużyny cały szukały skutecznego rozwiązania, lecz dobra gra w obronie po obu stron za każdym razem uniemożliwiały dokonania tego faktu. Dopiero po kwadransie gry bezbramkową ciszę przerwali Goście, a w zasadzie to Michał Rybiński, który pewnym strzałem doprowadził do remisu. W drugą część spotkania z przytupem weszli Gospodarze zadając rywalom błyskawiczne dwa ciosy, gdzie piłkę do siatki pierw skierował Vida, a dwie minut później rezultat spotkania podwyższył Tomasz Cieślak. Dwa zdobyte gole  dały sporą pewność siebie Gospodarzom, którzy po tym fakcie przejęli  kontrole nad spotkaniem. W dalszym ciągu spotkania Raytan potwierdził swoją dobrą jakość strzelając czwartego gola w 27’ i pomału mogliśmy się domyślać do kogo powędrują trzy punkty.  Mimo tego Goście nie zamierzali się poddawać i do samego końca starali odwrócić się przebieg meczu i nawet udało im się zdobyć gola w 30 minucie za sprawą Rybińskiego, jednak był to ostatni mecz w tym spotkaniu, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:2.