Kolejka 7 czwartek, 09 listopad 2023 godz. 20:30

W czwartkowy wieczór przyjemność mieliśmy oglądać zmagania w ramach 3 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły zespoły Fast Trans vs RSolution. Wynik spotkania błyskawicznie otworzyli Gospodarze, którzy to już po zaledwie po 2 minutach gry odnaleźli drogę do bramki, a w wykończeniu akcji fantastycznie popisał się Łukasz Banaszczyk. Szybki strzelony gol przez Fast Tras rozwinął im skrzydła, dzięki czemu coraz częściej mogliśmy oglądać ich w akcjach ofensywnych, a to w krótkim czasie przyniosło efekty w postaci kolejnego gola. W 6 minucie meczu znów skutecznością popisał się Łukasik wyprowadzając tym sam swoją ekipę na dwubramkowe prowadzenie, a to oznaczało, że Goście muszą wybudzić się z głębokiego snu. Po kilku minowej wymianie cisów znów znać o sobie dali Gospodarze, jednak tym razem zaraz po ich trafieniu z odpowiedzią przyszli Goście strzelając swojego pierwszego gola w 16 minucie meczu, a jego autorem był Tomasz Kuchnio. Mimo tego, to trefienie nie zrobiło na zawodnikach w niebieskich strojach większego wrażenia i jeszcze przed przerwą rezultat podwyższył Karol Mroczkowski pewnym uderzeniem z dystansu i na przerwę zawodnicy schodzi przy stanie 4:1. Druga część spotkania to całkowita dominacja Gospodarzy, a w głównej roli mogliśmy oglądać dwójkę sadowników Mroczkowski-Łukasik, którzy nie mieli żadnych litości dla bezbronnego bramkarza. Z czasem gra zaczęła bardziej przypominać trening strzelecki w wykonaniu Fast transu, niż zacięta rywalizację o wagę trzech punktów, a to w ostateczności przyczyniło się do wysokiego zwycięstwa 8:1.