Kolejka 6 czwartek, 26 październik 2023 godz. 19:00

Czerwone kartki

watch

W czwartkowy wieczór o godzinie 19 doszło do starcia w ramach 3 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny RSolution vs Team Ivulin Exile. Pierwszy cios w tym pojedynku został zadany już w 1 minucie meczu, gdzie po golu Vadim Sharapau Goście wyszli na prowadzenie, lecz radość z gola nie trwała długo. Gospodarze po szybkim ciosie nie zamierzali stać w cieniu i zaledwie 4 minuty później piłkę do siadali skierował Szymon Ciota i na protokole widniał wynik 1:1. Po tym zdarzeniu oczekiwaliśmy bardzo wyrównanego oraz zaciętego widowiska, lecz rzeczowość okazała się nieco inna. Stracony gol mocno rozzłościł drużynę Gości, którzy z każdą kolejną minutą coraz mocniej wkręcali się za wyższe obroty, a to w efekcie otworzyło im drogę do strzelania trzech goli, dzięki czemu mieli dość sporą przewagę. Gospodarze natomiast nie zamierzali się tak szybko poddać  i cały czas starli się wrócić na właściwe tory strzelając przeciwkom gola na 2:4, a autorem tej bramki Adam Reda. Po zmienię stron mieliśmy nadzieje, że Gospodarze się przebudzą i po zdobytym golu nieco się rozkręca. I tak tez się stało. W drugiej części meczu wraz z biegiem czasu gra lepiej układała się pod dyktando Gospodarzy, którzy zdeterminowani do zdobycia trzech punktów coraz mocniej naciskali na przeciwka, a to spowodowało przyjemny dla oka ,,grad goli”. Raolution małymi krokami odrabiało straty, a to dało im znaczną pewność siebie po, której tworzyli coraz to bardziej niebiezpieczne sytuacje, które w konsekwencji pozwoliły im wyjść na przerwę 6:4. W końcówce spotkania Goście starli się wrócić do skuteczności z pierwszych 20 minut, jednak skuteczna gra w obronie drużyny przeciwnej za każdym razem wychodziła zwycięsko uniemożliwiając rywalom strzelania gola. W końcowych minutach drużyny zdołały zdobyć po jeszcze jedynie trafieniu i finalnie mecz zakończył się zwycięstwem RSolution, które po wygranej 7:5 mogło ciszyć się z wywalczonych trzech punktów.