Kolejka 5 czwartek, 19 październik 2023 godz. 19:00

watch

W czwartkowy wieczór przyszło nam oglądać zmagania w ramach 3 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły zespoły Team Ivulin Exile vs Cool Team ll. Mecz od samego povztaku był bardzo wyrównany, a obie ekipy naprzemiennie kreowały sobie sytuacje strzeleckie, lecz żadnej z nich przez dłuższy czas nie udało się skierować piłki do siatki. W końcu bezbramkową ciszę po 8 minutach przerwali Goście, a w zasadzie to Kacper Krasnodębski świetnie wykorzystując podanie Sebastiana Maśniaka, pokonał bramkarza nie zostawiajac mu żadnych szans na rekcję. Po tym golu Cool Team od razu poszedł za ciosem i jeszcze mocniej zaczął atakować rywali, a to po zaledwie dwóch minutach dało im kolejne trafienie, gdzie na stan 0:2 piłkę skierował Sebastian Maśniak. W dalszej części spotkania mieliśmy nadzieję, że Gospodarze obudzą się po dwóch ciosach i zaczną odrabiać straty, lecz w 13 minucie to znów do głosu doszli rywale i na protokole widniał wynik 0:3. Po zmienię stron mieliśmy nadzieje, że Team Ivulin w końcu zacznie odbijać się od dna i wszystko na to mogła wskazywać bramka w 27 minucie gdzie na 1:3 gola strzelił Hierman Rutkowski, lecz radość z niego nie potrwała długo. Dalsza część spotkania to całkowita dominacja Cool Teamu. Zawodnicy w złotych strojach w końcówce spotkania przycisnęli rywala do ściany strzelając im jeszcze trzy gole zapewniając sobie pewne zwycięstwo, które zakończyło się wynikiem 1:6.