Kolejka 4 wtorek, 10 październik 2023 godz. 21:15

O godzinie 21:15 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Dental Doctor, a Zimne Dranie. Po 10 minutach walki o piłkę w środku boiska, udało się otworzyć wynik drużynie gości po pięknym strzale autorstwa Jakuba Bagińskiego, który mądrze się zachował w polu karnym przeciwników i z zimną krwią wykorzystał sytuację.Po 8 minutach walki udało się gospodarzom odrobić stratę po bramce autorstwa Damiana Nabita, który mocno uderzył futbolówkę obok bramkarza gości. Do końca pierwszej połowy wynik był remisowy 1:1. W drugiej odsłonie w spotkanie świetnie weszli goście, którzy w 25 minucie zdobyli gola po uderzeniu Bagińskiego.Już w 28 minucie wynik znów wyrównali gospodarze, tym razem po uderzeniu Ernesta Wójcika, który mocno uderzył futbołowkę obok słupka bramki.W 32 minucie po szybkiej akcji środkiem pola prowadzenie objęli zawodnicy Dental Doctor po mocnym strzale Marka Saneckiego.Po 5 minutach bramkę zdobył Mateusz Dmowski, która dała gościom remis.W końcówce to jednak gospodarze okazali się lepsi i po bramcę Zawady wygrali ten mecz wynikiem 4:3.