Kolejka 3 środa, 04 październik 2023 godz. 19:00

Środowe zmagania na sektorze A, rozpoczęliśmy od starcia Fast Transu i Alea Iacta Est. Gospodarze jak dotąd rozegrali tylko jedno spotkanie, które zakończyli zwycięstwem. AIE po porażce na inaugurację sezonu, wygrali poprzedni mecz. Od początku, mecz był bardzo wyrównany i mimo kilku klarownych sytuacji, na bramkę czekaliśmy aż do 19 min. Wtedy strzałem zza pola karnego popisał się Piotr Plichta, który otworzył wynik. Wynikiem 0:1 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, FT wziął się za odrabianie strat. Najpierw Kamil Łukasik, mocnym strzałem doprowadził do wyrównania. Na następne bramki musieliśmy czekać 12 min, na obie. Najpierw w 36 min, Karol Mroczkowski dał prowadzenie FT, a następnie, jeszcze w tej samej minucie trafił Bartosz Krajewski. Ostatecznie, mecz zakończył się wynikiem 3:1, co pozwala Fast Transowi pozostać na zwycięskiej ścieżce. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.