Kolejka 3 wtorek, 03 październik 2023 godz. 21:15

Czerwone kartki

W trzecioligowym starciu pomiędzy Trójkątem Bródnowskim a Moonfox od pierwszych chwil widoczna była ogromna determinacja i zaangażowanie obu drużyn. Już na początku meczu można było przewidzieć, że będzie to bardzo szybkie i intensywne spotkanie, pełne emocji i walki o zwycięstwo. Po zaledwie 4 minutach meczu Dawid Soliński z Trójkąta Bródnowskiego zdołał oszukać bramkarza gości, otwierając wynik i dając gospodarzom prowadzenie. Jednak Moonfox podkręciło tempo, a w 10. minucie Łukasz Rysz doprowadził do wyrównania. Chwilę przed końcem pierwszej połowy to Beniamin Kuligowski popisał się strzałem, odwracając losy meczu na korzyść gości i ustalając wynik na 2:1 do przerwy. W drugiej połowie tempo gry nie zwolniło, a zawodnicy obu drużyn nadal angażowali się w grę na całym boisku. Niestety, w miarę jak mecz nabierał intensywności, pojawiła się nerwowość i błędne decyzje. Marek Chechat, zawodnik Moonfox, otrzymał dwie żółte kartki po przewinieniach podczas pojedynków indywidualnych, co spowodowało jego usunięcie z boiska z czerwoną kartką. Gospodarze wykorzystali to osłabienie rywali, a Szymon Cichy w 33 minucie zdobył bramkę wyrównującą dla Trójkąta Bródnowskiego. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2, podkreślając zaciętość rywalizacji i wyrównanie obu drużyn.