Kolejka 2 środa, 27 wrzesień 2023 godz. 20:30

O godzinie 20:30 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Fast Trans, a Team Ivulin Excile. Już w 4 minucie wynik otworzył gol dla gospodarzy, którego autorem był Karol Mroczkowski, który mocno i precyzyjnie umieścił piłkę w siatce tuż obok bramkarza przecwiników.Po 3 minutach szybko na to zdarzenie odpowiedzieli goście, którzy w 7 minucie zdobyli bramkę po fantastycznym strzale Hiermana Rutkouskiego, który mądrze zachował się w polu karnym gospodarzy.W następnej fazie tego widowiska widać było dużo walki o piłkę w środku pola, jak i również sporo niedokładności po obu stronach. Do przerwy wynik był remisowy 1:1. W drugiej odsłonie meczu to gospodarze byli lepiej dysponowani. Bardzo szybko grali piłką jak i również świetnie ustawiali się na placu gry. To zaowacowało w 29 minucie gdy bramkę dla ich drużyny zdobył Maciek Strus, który nie dał bramkarzowi żadnych szans. Po kilku chwilach bramkę dla jego drużyny zdobył jeszcze Mroczkowski i do końca tego starcia gracze Fast Transu nie dali sobie już strzelić żadnego gola.Mimo prób, ostatecznie wygrali oni wynikiem 3:1.