Kolejka 1 wtorek, 19 wrzesień 2023 godz. 20:30

O 20:30 na boisku "C" rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Trójkątem Bródnowskim i Cool Teamem II. Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana, obie drużyny starały się kontrolować grę i tworzyć okazje do strzelania bramek. Jednak to goście, czyli Cool Team 2 mieli przewagę i zdołali zdobyć trzy bramki, podczas gdy Trójkąt Bródnowski trafił tylko raz do bramki przeciwnika. Wynik pierwszej połowy wynosił zatem 3:1 na korzyść Cool Team 2. Po zmianie stron Trójkąt Bródnowski wyraźnie zmobilizował się do ataku. Zaczęli pressować przeciwnika i wykorzystywali kontrataki, aby odrabiać straty. Ich wysiłki przyniosły efekty, ponieważ szybko zdołali doprowadzić do remisu. Wynik 3:3 dał im nadzieję na zwycięstwo.Mecz stał się jeszcze bardziej emocjonujący w końcówce, gdy obie drużyny rywalizowały o zwycięstwo. Ostatecznie żadna z nich nie zdołała zdobyć decydującej bramki, i mecz zakończył się wynikiem 5:5. Była to prawdziwa walka do ostatniego gwizdka sędziego, a kibice mieli okazję obejrzeć wyrównane widowisko pełne emocji i bramek.