Kolejka 1 czwartek, 21 wrzesień 2023 godz. 19:45

O godzinie 19:45 doszło do starcia w ramach 3 ligi biznes, gdzie walkę o trzy punkty stoczyły drużyny Dental Doctor vs Team Ivulin Exile. Mecz w początkowej fazie był bardzo zachowawczy, a drużyny z dużym spokojem starały otworzyć sobie drogę do bramki. Jako pierwsi tego faktu dokonali Goście, kiedy to piłkę do siatki w 6 minucie skierował Maksim Kihihol, który pewnym strzałem pokonał bramkarza. Ten gol dodał sporej pewności siebie zawodnikom w białych strojach, a dzięki temu mogliśmy oglądać ich w coraz odważniejszych akcjach ofensywnych co z czasem przyniosło skuteczny efekt. W 10 minucie spotkania Goście wypracowali sobie kolejną składną akcje, a piłka po trafieniu pod nogi Maksim Dudk chwilę później znalazła drogę do bramki i na protokole widniał wynik 0:2. Dental Doctor mimo niezbyt dokładnej gry nie zamierzało się poddawać i cały czas próbowali zredukować niekorzystny wynik meczu. Gospodarze w końcu swoje pierwsze trafienie zdobyli po upływie 16 minut gry, a strzelcem gola na1:2 był Damian Starosta, lecz cztery minuty później to znów Team Ivulin wyprowadził skuteczny cios i na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 1:3. Po zmianie stron Team Ivulin niemal z marszu dorzucił czwarte trefienie i mogło się wydawać, że tym trafieniem zapewnili sobie spokojną drogę do trzech punktów, lecz rywale nie pozostawali obojętni. W końcówce spotkania Dental wyprowadził skuteczne dwa trafienia dokładnie w 39 oraz 40 minucie, a to zrodziło u widzów nadzieje o możliwości zdobycia punktów. Ostatecznie Gospodarzom po bardzo efektownej końcówce nie udało się wywalczyć bramki na remis chodź trzeba im przyznać charakter oraz wole walki, która była widoczna do ostatnich minut meczu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:4.