Kolejka 10 poniedziałek, 27 listopad 2023 godz. 19:00

W jednym z pierwszych poniedziałkowych spotkań doszło do pojedynku między zespołami East Crew oraz GGIP Adwokaci. W spotkanie bardzo dobrze weszli gospodarze, którzy już w 4 minucie prowadzili 2:0. Goście odpowiedzieli w szóstej minucie, dzięki trafieniu Gilewskiego oraz zdołali wyrównać stan rywalizacji jeszzcze przed przerwą, kiedy to Ciechoński zagrał piłkę do Lewandowskiego, a ten skrzętnie wykorzystał sytuację. Druga połowa należała już tylko i wyłącznie do piłkarzy East Crew. Na początku w odstępie 8 minut, dwa razy napoczął rywali Igor Khromych, a kolejne trafienia w samej końcówce dołożyli jeszcze Oleksandr Ivanchuk oraz Bohdan Havryliu. Tym samym gospodarze wspięli się na szóstą pozycję, a ich rywale niestety zamykają stawkę w 2 lidze biznesowej.