Kolejka 7 czwartek, 09 listopad 2023 godz. 21:15

O godzinie 21:30 rozpoczęło się spotkanie w ramach 2 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Jogadores vs Equalit. Początek spotkania był dość wyrównany, a drużyny z podobną intensywnością szukały drogi do zdobycia pierwszego gola w tym meczu, lecz przez dłuży czas piłka nie chciała wpaść do siatki. Zazwyczaj po obu stronach brakowało dobrego wykończenia, bowiem z każdą kolejną minutą ich akcje były coraz ciekawsze oraz stwarzały większe zagrożenie, ale również wpływ miała na to dobra postawa obrony, która zaciekle broniła dostępu do swojej bramki. W końcu po 11 minutach gry sposób na pokonanie bramkarza odnalazł dobrze nam znany Adam Biegaj, który w dogodnej sytuacji nie dał żadnych szans bramkarzowi na reakcje i to właśnie po jego trafieniu Goście wyszli na prowadzenie. W dalszej części spotkania Equalit nabierał coraz to lepszej jakości i świetnie ten fakt potwierdzali kolejnymi golami, gdzie kilka minut później prowadzenie podwyższył Maciej Baranowski dokładając dwa trafienia. Mimo dobrej dyspozycji Gości rywale nie zamierzali się poddawać i jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy starli się zdobyć swojego pieszego gola, lecz brakowało im skuteczności i ich chęci nie doszły do skutku. Na chwilę przed końcem pierwszych 20 minut goście potwierdzili są efektywność dobijając rywala czwartym trafieniem. Po zmianie stron gra nieco bardziej się wyrównywała, a dzięki temu mogliśmy oglądać naprzemienne wymiany ciosów, które tym razem cieszyły nasze oczy po obydwu stronach. W drugiej części to znów Goście rozpoczęli strzelanie, jednak tym razem zaraz za ciosem ruszyło Jogadores zbierając w sobie coraz to więcej pewności siebie, która miała korzystne rezultaty w dalszej części spotkania. Z minuty na minutę Gospodarze odrabiali wysoką stratę bramkową i mogło się wydawać, że zdołają zaszkodzić rywalom, jednak w końcówce to znów Goście pokazali wyższość finalnie ustalając końcowy wynik meczu na 8:4.