Kolejka 9 poniedziałek, 20 listopad 2023 godz. 20:30

W starciu drużyn z dolnej tabeli 2 ligi biznes doszło do pojedynku między zespołami E.ON Polska oraz GGIP Adwokaci. W spotkanie lepiej weszli goście, którzy już w drugiej minucie objęli prowadzenie dzięki trafieniu Taborskiego. W dziewiątej minucie odpowiedział nieoczekiwanie bramkarz E.On-u Marcin Starosz, który lobem przez całe boisko i błędnej interwencji drugiego golkipera umieścił piłkę w siatce. Dwie minuty później popis umiejętności pokazał Damian Metryka najpierw zakładając siatkę a potem fantastycznym zejściem do środka zdobył swoje pierwsze trafienie w tym meczu. Jednak goście się nie poddawali i bramkę na wagę remisu chwilę przed przerwą zdobyk Bartłomiej Gilewski po bardzo dobrej akcji dwujkowej razem z Rafałem Taborskim. Druga połowa to już popis jednej z ekip mimo tego, że goście wyszli na prowadzenie na samym początku drugiej odsłony. E.ON zdominował swoich rywali i to oni mogli cieszyć się z okazałego zwycięstwa aż 7:3.