Kolejka 7 wtorek, 07 listopad 2023 godz. 19:00

O 19:00 pod balonem przy ul. Obrońców Tobruku 11 rozpoczęło się kolejne spotkanie w ramach ligi biznesowej. Tym razem Team Ivulin Wola podejmował Eon Polska. Gospodarze od początku chcieli narzucić swój styl gry jednak goście odpowiadali atakami i pierwsze minuty były bardzo wyrównane. W 7 minucie Dominik Kliczek z okolic połowy boiska chciał zagrać górne podanie do własnego bramkarza. Nie zobaczył jednak, ze jego bramkarz stoi bardzo wysoko i przelobował go idealnym strzałem. Zatem to gospodarze wyszli na prowadzenie. Chwile później gospodarze wyszli z szybka akcja. Alieksej Zenkovets zagrał na długi słupek, gdzie z najbliższej odległości piłkę do siatki skierował Slava Ustonovich. Kilka minut później szybkim dubletem popisał się Zenkovets. Jeszcze przed przerwa przyjezdni zdołali dołożyć jedno trafienie i mieliśmy 4:1. Po zmianie stron Eon ruszył do odrabiania strat. Przyniosło to elekt w 29 minucie, gdy Piotr Puczko zapakował piłkę po długim słupku i mieliśmy 4:2. W końcówce Zenkovets dołożył jeszcze jedno trafienie i spotkanie zakończyło się 5:2.