Kolejka 5 wtorek, 17 październik 2023 godz. 21:15

O godzinie 21:15 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Supa Strikers, a Team Ivulin Wola. W to spotkanie oba zespoły weszły mocno skoncentrowane zarówno w grze ofensywnej jak i również głównie w bronieniu dostępu do własnej bramki. Każda z drużyn starała się zdobyć gola, jednak bramkarze i defensywy obu ekip były cały czas czujne na działania przeciwników. Mimo kilku bardzo groźnych akcji, wynik do przerwy pozostał  bezbramkowo remisowy.W drugiej odsłonie świetnie wweszli goście, którzy po kilku minutach walki zdobyli swoją pierwszą bramkę w tym starciu po pięknym strzale autorstwa Aliakseia Zenkovetsa, który mądrze zachował się w polu karnym Strikersów. Po kilki minutach walki o piłkę głównie w środku pola udało się jego drużynie podwyższyć wynik na 2:0, dzięki szybko rozegranej akcji i jeszcze lepszym wykończeniu Marka Kachno. W 34 minucie gospodarze zdobyli swoją pierwszą bramkę po pieknym uderzeniu Łukasza Rysza. Końcowo to jednak goście wygrali mecz wynikiem 2:1.