Kolejka 4 poniedziałek, 09 październik 2023 godz. 19:00

W ramach 2. Ligi Biznes doszło do ciekawego starcia pomiędzy Supa Strikers a GGiD Adwokaci. Gospodarze, rozpoczęli mecz z impetem, szybko narzucając swoje tempo gry. W zaledwie 2 minucie Kacper Krajewski wpakował piłkę do siatki, a następnie kontynuował swoją skuteczną grę i zdobył kolejne trafienie nieco później. Dwubramkowe prowadzenie zbudowane przez Krajewskiego dawało gospodarzom komfortową przewagę. Supa Strikers, zyskawszy pewność siebie, zdecydowali się na kontrolowanie tempa gry i skoncentrowali się na obronie swojego wyniku. GGiD Adwokaci próbowali odpowiedzieć atakami, oddając strzały w stronę bramki pilnowanej przez Kamila Podgórskiego. Niemniej jednak, jeśli defensywa gospodarzy zawodziła, to bramkarz prezentował się niezwykle pewnie, powstrzymując kolejne próby gości. W 19 minucie Supa Strikers ponownie powiększyli prowadzenie , gdy Jacek Machniewicz podał do Kamila Łukasika, a ten skierował piłkę do bramki, ustalając wynik na 3:0 do przerwy. Początek drugiej połowy to nadal kontrola gospodarzy, ale w 27 minucie Jacek Machniewicz otrzymał żółtą kartkę, co osłabiło drużynę. Mimo to, Supa Strikers skoncentrowali się na utrzymaniu czystego konta, nie pozwalając przeciwnikom zdobyć bramki. Już po ustaniu kary Adwokaci zdołali szybko odrobić straty. W 33 minucie Rafał Taborski trafił do siatki, otwierając dorobek bramkowy dla swojego zespołu. Minutę później Rafał znów był skuteczny, skracając wynik na 3:2. Mecz nabrał tempa, a w 35 minucie Kamil Łukasik trafił do bramki, przywracając trzybramkową przewagę Supa Strikers. Jedno trafienie dołożył jeszcze Kacper Krajewski podnosząc wynik. W samej końcówce emocjonującego starcia Rafał Taborski zaliczył hat-tricka, ustalając wynik na 5:3.