Kolejka 4 poniedziałek, 09 październik 2023 godz. 19:45

Do niezwykle emocjonującego meczu w jednym dwóch ostatnich poniedziałkowych spotkań doszło na boisku ,,A” gdzie Lexus W-wa Wola podejmował Marwick. Gospodarze fantastycznie weszli w ten mecz i już w 9 minucie prowadzili 2:0. Sygnał do odrabiania strat dla gości dał Chwaja, a w samej końcówce pierwszej części gry Marwickowi udało się wyrównać dzięki trafieniu Antonova. W drugą odsłonę lepiej weszli tym razem piłkarze w pomarańczowych trykotach i 13 minuty od pierwszego gwizdka sędziego w drugiej odsłonie wyszli pierwszy raz w tym meczu na jednobramkowe prowadzenie. Nie trwało ono jednak długo, bo po czterech minutach znów był remis przez trafienie Kozłowskiego. Gospodarze jednak po tej bramce zapomnieli kompletnie o defensywie i kilkadziesiąt sekund później znów Marwick prowadził jednym trafieniem. Mimo, że gospodarze może nie grają jakoś wybitnie w obronie to za to świetnie grają w ofensywie i za sprawą Tarnowskiego znów był remis, który utrzymał się już do końca spotkania.