Kolejka 3 poniedziałek, 02 październik 2023 godz. 19:45

W ostatnim spotkaniu poniedziałkowych zmagań ligi biznes doszło do starcia pomiędzy zespołami GGiP Adwokaci, a Jogadores. Bardzo dobrze w ten mecz weszli piłkarze goście, którzy już po dwunastu minutach gry wygrywali 0:3. Jednak to gospodarze pokazali prawdziwego ducha rywalizacji, nie poddając się i jeszcze przed przerwą zdołali zdobyć 3 bramki, które dały remis chwilę przed końcem pierwszej części gry. Początek drugiej części gry również należał do nich, kiedy to piłkę do siatki zmieścił Bartłomiej Gilewski. Jednak po tej bramce rolę całkowicie się odwróciły, a Jogadores wzięło przykład ze swoich rywali i to oni teraz wyszli z opresji strzelając 4 gole w tym jeden wyjątkowej urody strzelony z nożyc przez Jakuba Cegiełki. Mimo słabego rezultatu gospodarze rzucili się jeszcze w końcówce do odrabiania strat, lecz niestety dla nich było już za późno i ten pojedynek skończył się wynikiem 6:7