Kolejka 2 środa, 27 wrzesień 2023 godz. 19:45

O godzinie 19:45 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą East Crew, a Jogadores. Na początku tego starcia obie drużyny starały się zdobyć przewagę szczególnie w środku pola boiska. W 9 minucie wynik otworzył gol gospodarzy, którego autorem był Makhmudon Gafar, który mocno uderzył piłkę obok bramkarza przeciwników.Po kilku chwilach jego zespół podwyższył wynik po bramce Mikhailo Fedko, który popisał się pięknym uderzeniem pod poprzeczkę bramki. Po tych dwóch trafieniach, goście przebudzili się i w 13 minucie po bramce Jakuba Karpińskiego zdobyli swojego pierwszego gola w tym spotkaniu.Do przerwy wynik był 2:1 dla East Crew.W drugiej odsłonie gospodarze nabrali wiatru w żaglę i szybko zaczęli zdobywać bramki po dobrze wykreowanych sytuacjach pod polem karnym przeciwników. W przeciągu 10 minut strzelili aż 4 bramki, których autorami byli:Oleksnadr Ivanov, Serhii Koziuminskyi oraz Fedko.W 33 minucie goście dołożyli drugą bramkę, jednak East Crew nadal powiększał swoją przewagę, zdobywając jeszcze 3 bramki, z czego dwie Oleksandra Ivanchuka. W końcówce jeszcze honorową bramkę zdobyli goście i końcowo to gospodarze wygrali wynikiem 9:3.