Kolejka 2 poniedziałek, 25 wrzesień 2023 godz. 19:45

O godzinie 19:45 doszło do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy zespołami Team Ivulin Wola oraz Lexus W-wa Wola. Starcie od początku o dziwo było bardzo wyrównane, nawet grało pod dyktando gospodarzy, którzy w 16 minucie dzięki Juriemu Ostrovskiemu otworzyli wynik spotkania, więcej bramek w pierwszej połowie nie padło, lecz nie oznaczało to, że pierwsza część gry była nudna. Działo się bardzo dużo i oglądaliśmy naprawdę wysoki poziom, jaki zaprezentowały obydwie ekipy. W drugiej odsłonie szybkiego gola, który dał dwubramkowe prowadzenie dał Slavia Ustinovich. To trafienie zadziałało na gości motywacyjnie i już w 27 minucie kontakt złapała druga ekipa z Woli, a konkretnie Paweł Tomczyk. Ostatecznie to gospodarze wyszli lepiej z tego spotkania, które przypieczętowali w 37 minucie tego arcy ciekawego starcia.