Kolejka 2 środa, 27 wrzesień 2023 godz. 21:15

O godzinie 21:15 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Marwick, a Equalit. Już w 2 minucie gracze gospodarzy wykreowali świetną okazję, którą wykorzystał Mateusz Paliszewski mocno uderzając piłkę, tak że bramkarz przeciwników był bez szans. W 5 minucie znów bardzo dobrze dysponowany tego wieczora napastnik Marwicka popisał się precyzyjnym strzałem i gospodarze prowadzili już 2:0. Po ponad 10 minutach walki o piłkę w środku pola i kilku niedokładnościach z obu stron udało się w końcu gościom zdobyć bramkę kontaktową po pięknym strzale autorstwa  Damiana Starosty w 19 minucie tego widowiska. Do przerwy wynik był 2:1 dla gospodarzy. W drugiej odsłonie tego meczu oba zespoły starały się wykroeować sobie groźne sytuacje. Ekipa gości stworzyła w przeciągu tej połowy kilka naprawde dobrych akcji, które mogły zakończyć się golem, jednak obrona gospodarzy była cały czas bardzo dobrze ustawiono i skutecznie odbijała ataki przeciwnika. Nikomu nie udało się zdobyć bramki i to końcowo gospodarze wygrali ten mecz wynikiem 2:1, co umocniło ich pozycję w ligowej tabeli 2 ligi biznesu.