Kolejka 1 wtorek, 19 wrzesień 2023 godz. 20:30

O godzinie 20:30 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Budimex, a E.ON Polska. Od początku tego starcia widać było, że oba zespoły darzą się dużym szacunkiem wobec siebie. Obie drużyny grały w ataku pozycyjnym, raczej nie kreując przy tym groźnych sytuacji. Walka o piłkę głównie toczyła się w środku pola. Po kilku niedokładnie wykończonych akcjach gospodarze otworzyli wynik dopiero w 18 minucie po kapitalnym uderzeniu autorstwa Mateusza Grabowskiego. Po chwili dołożył on kolejnego gola i wynik był już aż 2:0 dla Budimexu. Do końca pierwszej połowy wynik był bez zmian. W drugiej odsłonie gospodarze podtrzymywali przewagę i w 22 minucie zdobyli swoją trzecią bramkę po golu Karola Krogulca.W 24 minucie goście przebudzili się i zaczęli odrabiać straty. W przeciągu kilku minut tracili już tylko jedną bramkę do gospodarzy.Gole strzelali dla nich Marcin Starosz  i Paweł Głuszek.W 33 minucie znów wynik podwyższyli gospodarze po pięknym uderzeniu Kuby Wasilewskiego.Mimo iż w 38 minucie goście znów zdobyli bramkę kontaktową, to jednak gospodarze w końcówce dołożyli jeszcze dwa gole i końcowo wygrali wynikiem 6:3.