Kolejka 1 środa, 20 wrzesień 2023 godz. 19:45

Mecz pomiędzy Supa Strikers a East Crew był prawdziwą gratką dla fanów futbolu. Spotkanie rozpoczęło się z przewagą drużyny Supa Strikers, która szybko objęła prowadzenie. Jednak East Crew nie zamierzało dać za wygraną i odpowiedziało błyskawicznie, wyrównując wynik już w 8. minucie. Obie ekipy starały się kontrolować grę i tworzyć okazje strzeleckie. Do przerwy East Crew zdołało trafić jeszcze raz, zapewniając sobie prowadzenie 2:1. Wynik ten sprawiał, że druga połowa zapowiadała się bardzo emocjonująco. Po zmianie stron East Crew wzmocniło swoje wysiłki i zaczęło wywierać presję na obronie Supa Strikers. To zaowocowało kolejnymi golami, które pozwoliły East Crew wygrać mecz 5:2. Gra była pełna akcji, szybkich podań i dynamicznych zmian tempa.