Kolejka 9 poniedziałek, 20 listopad 2023 godz. 19:00

W jednym z pierwszych poniedziałkowych meczów doszło do pojedynku między zespołami Knurino FC oraz Impuls UA. W spotkanie lepiej weszli goście, którzy już w 7 minucie za sprawą Bohdana Ivaniuka wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Impuls przez całą pierwszą połowę przeważał i zepchnął swoich rywali pod własne pole karne, a piłkarze Knurino szukali swoich szans jedynie po kontratakach. Pierwsza połowa bramek już nie przyniosła, lecz druga to fantastyczne widowisko. Mimo, że 5 minut po wznowieniu gry dublet zalicza Ivaniuk to Knurino w zaledwie kolejne 5 minut odwraca szalę na swoją korzyść i to oni ze stanu 0:2 wygrywają 3:2, a po zaledwie minucie podwyższają na 4:2 zbliżając się do swojego trzeciego zwycięstwa w tym sezonie. Impuls jednak nie poddaje się i walczy i na minutę przed końcem łapie kontakt, a dosłownie w ostatniej sekundzie dostają rzut wolny, który ze sprytem pewnie wykorzystują i w efekcie mamy remis. Na pewno duży niedosyt gospodarzy, po których widać było niedowierzanie ostatnią akcją meczu.