Kolejka 8 wtorek, 14 listopad 2023 godz. 20:30

Czerwone kartki

We wtorkowy wieczór doszło do starcia w ramach 1 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny FK Almaz vs Ss Cyrkulatka. Mecz rozpoczął się od błyskawicznego trafienia Gospodarzy, którzy już w 2 minucie spotkania za sprawą Marcina Wieliczuka wyszli na prowadzenie, gdy ten z zimną krwią wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem. Na odpowiedź rywali nie trzeba było długo czekać, bowiem zaledwie 2 minuty zajęło Almazowi wykreowanie sobie dogodnej okazji, a szanse na zdobycie gola remisowego wykorzystał Eduard Valhidov. Po tym zdarzeniu byliśmy świadkami niezwykle zaciętego widowiska, gdzie obie strony nieustannie doprowadzały do akcji ofensywnych, lecz przez dłuższy czas piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki. Dopiero po 14 minutach bezbramkową ciszę przerwał Wieliczuk, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza i znów wysunął Cyrkulatke na prowadzenie. Mimo tego Gospodarze nie dawali za wygraną, a stracony gol podziałał na nich motywacyjnie i 3 minuty później Władysław Andriutsa przyszedł z odpowiedzią pewnie wykorzystując  jeden z kontrataków. W drugą część meczu lepiej weszli Goście, którzy to błyskawicznie wysunęli się na prowadzenie już po 4 minutach od rozpoczęcia drugich 20 minut i to właśnie ta sytuacja była kluczem do prawdziwego gardy goli. Cyrkulatka z minuty na minutę była coraz pewniejsza w sowich poczynaniach, a świetnie potwierdzili to kolejnymi golami po których jeszcze bardziej oddalali się od rywali, którzy mimo wszelkich prób nie mogli odnaleźć skuteczności. Po bardzo jednostronnej drugiej części meczu FK Almaz był zmuszony uznać wyższość rywali, którzy ostatecznie zwyciężyli te rywalizację z wynikiem 3:8.