Kolejka 6 wtorek, 24 październik 2023 godz. 20:30

We wtorkowy wieczór doszło dziś starcia w ramach 1 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły zespoły Ss Cyrkulatka vs Niski Press. Mecz rozpoczął się od błyskawicznego trafienia Gości, którzy już w 1 minucie spotkania otworzyli wynik za sprawą Dawida Wichowskiego, który świetnie wykorzystał podanie Bartosza Kazanowicza i strzałem z pierwszej pierwszej piłki pokonał bramkarza. Po tym trafieniu Goście zyskali znaczek pewności siebie, a dzięki temu z minuty na minutę tworzyli sobie coraz groźniejsze sytuacje co w niekrótkim czasie przyniosło korzystne rezultat i w 6 minucie na stan 0:2 podwyższył Wiechowski. Owy fakt coraz mocniej zaczął drażnić drużynę przeciwną, która jak najszybciej starała się odrobić stary i zdobyć gola kontaktowego, a na ten fakt nie trzeba było długo czekać. W 9 minucie odpowiedzialność na swoje baraki postanowił wziąć wszystkim nam znany Patryk Krygiel, który perfekcyjnym strzałem w okienko pokonał bramkarza i nie dał mu żadnych szans na relacje. W dalszej części spotkania drużyny jeszcze kilkukrotnie starały się zmienić wynik spotkania, lecz finlanie do przerwy nie udało im się znaleźć drogi do bramki i zawodnicy opuszczali plac przy niezmiennym stanie 1:2. W drugiej odsłonię spotkania byliśmy świadkami twardej oraz bardzo zaciętej rywalizacji, gdzie jedna jak i druga ekipa nieustannie doprowadzała do ciekawych rozwiązań, lecz na kolejne trefienia przyszło nam trochę poczekać. W końcu na pięć minut przed końcem pierwszej podły drogę do bramki odnalazł Bartosz Kozanowski i Gospodarze wyszli ja dwubramkową przewagę. Radość z gola nie trwała jednak długo, bowiem chwilę później odpowiedzieli rywale, którzy zaciekle walczyli o odrobienie strat i nawet byli blisko osiągnie tego faktu. Ss Cyrkulatka na dwie minuty przed końcem zdołała zdobyć gola kontaktowego, lecz na ich niekorzyść był to ostatni strzelony gol w tym spotkaniu i finalnie  musieli oni uznać wyższość rywala, którzy zwyciężył tę rywalizację z wynikiem 2:3.