Kolejka 5 wtorek, 17 październik 2023 godz. 20:30

We wtorkowy wieczór przyjemność mieliśmy gościć na placu zespoły z pierwszej klasy biznes, a na przeciw siebie stanęły zespoły Impuls UA vs Ss Cyrkulatka. Mecz rozpoczął się od szybkiego trafienia Gospodarzy już w 4 minucie meczu, a strzelcem gola był Volodymyr Slobozheniuk. Ten fakt mocno podróżnym drużynę przeciwną, która momentalnie ruszyła z atakiem, a skuteczne tego skutki mogliśmy zawierzyć już po dwóch minutach. W 6 minucie spotkania do wyrównania doprowadził Patryk Krygiel, a ta bramka jeszcze mocniej podbudowała Gości i napędziła ich do dalszego działania co po chwili zaowocowało golem na 1:2 po strzelę z wolnego Sebastiana Dzikiego. Od tego momentu bywaliśmy świadkami zaciętego oraz wyrównanego spotkania, a kolejne gola były jedynie kwestią czasu. W dalszym ciągu zdarzeń Impuls nie zamierzał odpuścić i cały czas dążył do odrobienia stary, ten fakt udało im się dokonać w 17 minucie, kiedy to znów odpowiedzialność na swoje braki wziął Slobozheniuk i zaliczył swoje drugie trafienie. Po zmienię stron obraz gry cały czas się nie zmieniał i zawodnicy prezentowy nam bardzo ofensywny futbol co zdecydowanie cieszyło oko. Z biegiem czasu drużyny jeszcze mocniej podkręciły tempo gry, a świetnie odzwierciedlały to gole, które naprzemiennie padały po obu stronach, dzięki czemu mieliśmy prawdziwy grad bramek. Pierw na dwubramkową przewagę wyszli Gospodarze, jednak ich starania szybko zostały przyćmione odpowiedzią rywali, którzy rownież na swoje konto dopisali kolejne dwa trafienia. Końcówka spotkania była niewiarygodną oraz bardzo emocjonująca rywalizacją o wagę trzech punktów, gdyż każda ze stron do samego końca nie zamierzała zwalniać obrotów by na koniec zdobyć gola, który da im zwycięstwo. Tego faktu ostatecznie dokonali Goście, którzy na dwie minuty przed końcem za sprawą Bartka Panasa wyszli na prowadzenie i utrzymali je do ostaniej minuty meczu, dzięki czemu finalnie mogli cieszyć się z wywalczonych cennych trzech punktów.