Kolejka 3 środa, 04 październik 2023 godz. 19:45

SS Cyrkulatka, po dwóch meczach miała zwycięstwo i remis. FC Knurinho, którzy mieli na koncie tylko porażkę, na pewno chcieliby zaznać smaku zwycięstwa. Jednak Cyrkulatka, to nie byle jaki rywal. Pokazali oni jakość już po 11 min, kiedy wynik otworzył Maciej Wieliczuk. Ten sam zawodnik, dwie minuty później podwyższył na 2:0. Po następnej minucie, Cyrkulatka miała już trzy bramki przewagi, a na listę strzelców wpisał się Dominik Skubisz. Wynikiem 3:0 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, Sebastian Dziki podwyższył na 4:0, praktycznie zamykając ten mecz. Pod koniec „Knury”, zmniejszyły stratę do dwóch bramek, napędzając stracha gospodarzom. W 40 min kropkę nad i postawił Dziki i Cytkulatka ostatecznie wygrywa 5:2. Zwycięstwo to, pozwoliło im zrównać się punktami i jednocześnie znaleźć się w Top3. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.