Kolejka 1 wtorek, 19 wrzesień 2023 godz. 21:15

Mecz między The New Greenback, a Eternisem odbył się we wtorkowy wieczór o godzinie 21:15. Początek meczu był korzystny dla drużyny Eternisu. Już w 13. minucie Grzegorz Goliszewski zdobył bramkę, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. Eternis prowadził 1:0, co dało im pewien komfort psychiczny na początku meczu. Jednak drużyna The New Greenback szybko odpowiedziała. Nie było to jednak ostatnie trafienie tej odsłonie. W 18 minucie wynik na 1:2 zamienił Damian Rudy. Po przerwie Eternis pokazał swoją dobrą grę i zdołał zdobyć kolejne bramki. Ich skuteczność w ataku była imponująca, co doprowadziło do tego, że mecz zakończył się wynikiem 3:6 na korzyść Eternisu. Drużyna ta zdominowała drugą połowę spotkania, zdobywając kolejne bramki i odchodząc na bezpieczne prowadzenie.